Reference

Podívejte se na dopisy od našich spokojených klientů
(referenční dopis zobrazíte klepnutím na logo klienta):

SIKO - keramika, obklady, voda, topení, s.r.o.

SIKO - keramika, obklady, voda, topení, s.r.o. Advokátní kancelář Kestlová & Rotterová zajišťuje pro naši společnost kompletní agendu vymáhání pohledávek již od roku 1996. Předané podklady jsou pružně zpracovávány, jsme průběžně informováni o průběhu vymáhání a zejména díky rychlému a nekompromisnímu postupu advokátní kanceláře při vymáhání pohledávek se při vymáhání daří docílit maximální úspěšnosti. Oceňujeme také podmínky odměňování advokátní kanceláře, při kterých jsou právní služby hrazeny až při vymožení a z prostředků dlužníka.

Ing. Josef Čech, jednatel společnosti

AQUAL s.r.o.

Aqual, s.r.o. Vážená paní advokátko,
s Vaší advokátní kanceláří Kestlová & Rotterová spolupracujeme již od roku 2010 a za tuto dobu jsme poznali jen velmi vstřícný přístup a ochotu. Dříve jsme zkusili několik advokátních kanceláří pro vymáhání pohledávek i obecnou právní pomoc, ale vždy jsme byli v něčem nespokojeni.

Když jsme s Vámi začali spolupracovat, tak jsme netušili, že se pohledávky dají vymáhat takto rychle a účinně. Nyní se na Vás rádi obracíme s jakýmkoli problémem a víme, že se dočkáme vždy kvalitního výsledku Vaší práce.

Stanislav Spurný

MAXPROGRES mobile, s.r.o.

MAXPROGRES mobile, s.r.o. Advokátní kancelář Kestlová, Rotterová & Mádr poskytuje naší společnosti komplexní právní poradenství počínaje od založení společnosti, přes přípravu všech stěžejních smluvních dokumentů, připomínkování smluv našich obchodních partnerů, řešení zaměstnaneckých vztahů, až po vymáhání pohledávek. Se spoluprací jsme maximálně spokojeni. Poskytované služby jsou rychlé, profesionální a vždy precizní. Advokáti skutečně rozumí své práci. Vysoce pozitivně hodnotím zejména velmi dobrou orientaci advokátní kanceláře v oboru elektronických komunikací, kterou se naše společnost zabývá.

Služby advokátní kanceláře Kestlová, Rotterová & Mádr chceme využívat i nadále a mohu je vřele doporučit i dalším zájemcům o kvalitní právní zastoupení.

Michal Fišer, obchodní ředitel společnosti

TOPNAD, a.s.

TOPNAD, a.s. S advokátní kanceláří Kestlová & Rotterová spolupracujeme v oblasti vymáhání pohledávek za našimi dlužníky na území České republiky. S ohledem na skutečnost, že na trhu mezinárodní nákladní přepravy působíme již od roku 1995, považujeme za velmi přínosné zejména praktické znalosti advokátní kanceláře v oblasti mezinárodní nákladní přepravy a přepravního práva a s tím související erudovaný a profesionální postup ve vztahu ke všem řešeným případům.

Mgr. Alexander Leškanin

Masarykova univerzita

Masarykova univerzita S advokátní kanceláří Kestlová a Rotterová spolupracujeme od roku 2011. Advokátní kancelář nám zajišťuje kompletní právní servis. Nejvíce spolupracujeme v oblasti vymáhání pohledávek a pracovního práva. Se spoluprací jsme velmi spokojeni. Advokátní kancelář má vynikající výsledky. Například v oblasti vymáhání pohledávek máme již vymoženo více než 90% objemu našich dlouhodobých pohledávek. Také bych chtěl ocenit vysokou odbornost, ochotu, samostatnost a časovou flexibilitu jejich pracovníků.

Petr Štika, tajemník
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady PAUL BORDAS FASHION, s.r.o.
Admass Direct Marketing spol. s r.o. Omega Publishing
WELDOTHERM Czech s.r.o. WHITE TRANS s.r.o.
WIRPO s.r.o. INDUSTRIAL STARTER
IVO MENŠÍK, s.r.o. Obec Křoví

Napište nám

Informace o zpracování osobních údajů jsou ke stažení zde.

V případě problémů s odesláním použijte e-mail:
vymozeno@akkrm.cz